Veldcup individuele uitslagen 2021

  wedstrijd 1 wedstrijd 2 wedstrijd 3 beste 2 
plaatsnaamschotenmetersschoten3meters4schoten6meters7tot. Schotenmeters2
1William Hobbelink867.9889.3729.815119.1
2Richard Benneker827.3837.7885.616123.3
3Lucas Hobbelink985.884396017128.8
4Luke Rolink966.65948.6827.11793.75
5Daan Rolink937.6994.118131.7
6Thomas Luttikhuis958.3942.818101.1
7Harm hobbelink935.1934.31869.4
8Patrick Meijer912.89451046.71857.8
9Guus Hoonberg1063.1997.519160.6
10Reamon Groener1065.9923.41989.3
11Britt Blokhuis1065.11074.2911.81986
12Rob Kooiker1050.65929.71980.35
13Corne Hoonberg10751075.120150.1
14Peter Zanderink1037.11044.5105820102.5
15Erik Groener1011.71045.91046.92092.8
16André Luttikhuis1015.91026.61058.42085
17Thijmen Smellink1022.51031.52054
18Kim Groener1141.11028.11021.82049.9
19Sander Bos1160.6108.61031.42040
20Wim Leussink1014.61024.22038.8
21Joost Hoonberg1027.31011.42038.7
22Luuk Westemeijer1166.21035.721101.9
23Jeroen Roeleveld1131.2117.51123.92255.1
24Martin Rolink125.11112.31137.22249.5
25Jan Benneker110.31267.252367.55
26Bennie Nijhuis131.11246.8114.82351.6
27Tonnie Nieuwhuis1348.51352.21212.62564.8
28Ed Meijerink13591347.7526106.75
29André Tijhuis1328.113151318.62646.7
30Gerard Groener1441.751311.41320.92632.3
31Roberto Conti14101449.5145228101.5
32Harrie Kamphuis1525.4144914352884
33Jan Wigger162.6136.6299.2
34Marjo Nieuwhuis1556153816493094
35Jos Groener1736.31643.43379.7
36Gerrit Grote Beverborg1832172019333552
37Luuk Zanderink71399
38Bas Senger837.299
39Remco Zanderink97899
40Hans Welhuis93199
41Roel Westemeijer949.299
42Kristian Roeleveld1065.599
43Rens Meijer1127.899
44Mark Kleissen1223.399
45Thijmen Rikkink1233.399
46Ben Tijans2118175599

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.