logofbPunthuizerweg 16
7588 PE Beuningen
Overijssel NL

Contact

Uitslagen wedstrijddag 8 senioren

Zondag 30 april wedstrijddag 9 senioren;
Beuningen 1 – Nooit Gedacht 1; Hertme 1 – Beuningen 2; Beuningen 3 – Lemselo 2; Beuningen 4 – Vooruit Losser 3; Java 2 – Beuningen 5; Beuningen 6 – Lemselo 4; Rossum 2 – Beuningen 7; Beuningen 8 – Nooit Gedacht 6; Lemselo 6 – Beuningen 9; Beuningen 10 – De Toekomst 5; Nooit Gedacht 8 – Beuningen 11; Vooruit Losser 5 – Beuningen 12.

Uitslag Wedstrijddag 8 senioren;
Steeds Vooruit 1 – Beuningen 1 3-0; Beuningen 2 – Lattrop Breklenkamp 1 1-2; Steeds Vooruit 2 – Beuningen 3 0-3; Beuningen 5 – Beuningen 4 1-2; Beuningen 7 – Beuningen 6 0-3; Kolkersveld 4 – Beuningen 8 2-1; Beuningen 9 – Steeds Vooruit 4 3-0; Beuningen 11 – Beuningen 10 2-1; Beuningen 12 – Steeds Vooruit 6 0-3.

Dames;
9 mei competitiedag 4, Beuningen 1 – Oud Ootmarsum 1; Beuningen 2 – Wilskracht 1.

Mededelingen;
4 Mei senioren cup Vooruitzicht – Beuningen.
10 Mei veteranencup Lemselo – Noord Berghuizen – Beuningen.
7 Mei laatste competitie wedstrijd voor de junioren wedstrijddag 10.
11 mei Senioren cup Beuningen – Vooruit Zicht.
11 mei 4e  wedstrijd straatcup kv Beuningen
Betreft de straatcup; spreek met je tegenstander duidelijk af wanneer je de wedstrijd gaat spelen.

4e trekking straatcup

De uiterste speel datum voor deze wedstrijd is 11 mei.

Winnaarsronde  
Erik Groener Jan Kooiker  
Bennie Nijhuis Jeroen Roeleveld  
Lucas Hobbelink Mark Meijer  
Thijmen Smellink Luuk Zanderink Daan Rolink
     
Verliezersronde  
Kristian Roeleveld Corne Hoonberg  
Gerard Groener Thies Groener  
Roy van der Velde Sander Bos  
Arjan Nieuwhuis Guus Hoonberg Remco Zanderink

Vooruit Losser winnaar Bronzen Paasstaak

 paasstaak 2017 kopie

vlnr, Rob Heideman; Paul Vennegoor; Michael Weierink
Onder mooie weersomstandigheden werd de 2e paasdag de Bronzenpasstaak verschoten. Hieraan namen 54 personen deel. Het betroft een ronde wedstrijd voor twee of drie personen.
Vooruit Losser was dit maal veruit de beste en wist met 2 schoten voorsprong op de nummer 2 de eerste prijs binnen te halen. 1e Vooruit Losser 18 schoten en 60,6meter; 2e Beuningen 20 schoten 91,8meter; 3e Ons Treven 20 schoten 53,9meter.

Zondag 23 april Wedstrijddag 8 senioren;
Steeds Vooruit 1 – Beuningen 1; Beuningen 2 – Lattrop Breklenkamp 1; Steeds Vooruit 2 – Beuningen 3; Beuningen 5 – Beuningen 4; Beuningen 7 – Beuningen 6; Kolkersveld 4 – Beuningen 8; Beuningen 9 – Steeds Vooruit 4; Beuningen 11 – Beuningen 10; Beuningen 12 – Steeds Vooruit 6.

Dames;
9 mei competitiedag 4, Beuningen 1 – Oud Ootmarsum 1; Beuningen 2 – Wilskracht 1.

Mededelingen;
20 april 3e wedstrijd straatcup kv Beuningen
Betreft de straatcup; spreek met je tegenstander duidelijk af wanneer je de wedstrijd gaat spelen.
26 April Veteranen cup Beuningen – Lemselo-DE1- Noord Berghuizen
30 april inhaalwedstrijddag 9 senioren.
7 Mei laatste competitie wedstrijd voor de junioren wedstrijddag 10.

3e trekking straatcup

Winnaarsronde
Patrick Meijer Luuk Zanderink
Joost Hoonberg Lucas Hobbelink
André Nijhuis Daan Rolink
Peter Zanderink Bennie Nijhuis
Erik Groener Jeroen Groener
Jeroen Roeleveld Wim Leussink
Jan Kooiker Mark Mulder
Mark Meijer Jos Tijhuis
Thijmen Smellink Rob Kooiker
   
Verliezersronde
Remco Zanderink Luke Rolink
Corne Hoonberg Josefien Hoonberg
Ed Meijerink Arjan Nieuwhuis
Britt Blokhuis Kristian Roeleveld
Guus Hoonberg Martin Rolink
Gijs Senger Roy van der Velde
William Hobbelink Sander Bos
Thies Groener Monique Eppink-Nieuwhuis
Joost Mollink Gerard Groener

2e trekking straatcup

De tegenstanders staan achter elkaar. Spreek met je tegenstander af wanneer je gaat spelen.
Deze wedstrijd moet uiterlijk 13 april gespeeld worden.

Winnaars ronde  
Raymond Koehorst Jos Tijhuis  
Edwin Aveskamp Luuk Zanderink  
Peter Metgod Daan Rolink  
Harm Hobbelink Lucas Hobbelink  
Ruud Masselink André Nijhuis  
Harrie Mulder Jan Kooiker  
Wim Leussink Roberto Conti  
Wouter Hoonberg Jeroen Roeleveld  
Erik Groener Rens Meijer  
Richard Hoonberg Mark Meijer  
Harrie Tijhuis Mark Mulder  
Thijmen Smellink Kim Groener  
Manon Groener Jeroen Groener  
Harrie Kamphuis Patrick Meijer  
Louis Reimer Joost Hoonberg  
Bas Zanderink Bennie Nijhuis  
Rob Kooiker Jan Benneker  
André Tijhuis Peter Zanderink Herbert oude Elferink
     
Verliezers ronde  
Manon Zanderink William Hobbelink  
Arjan Nieuwhuis Gerrit Grote Beverborg  
Josefien Hoonberg Frans Westerhof  
Thies Groener Lars Zanderink  
Ben Scholten Guus Hoonberg  
Ben Tijans Kristian Roeleveld  
André Luttikhuis Sander Bos  
Monique Eppink-Nieuwhuis Paul oude Weernink  
Luke Rolink Thijmen Rikkink  
Roel Westemeijer Joost Mollink  
Frans Oolderink Martin Rolink  
Tonnie Nieuwhuis Remco Zanderink  
Albert Koehorst Ed Meijerink  
Martin Blokhuis Corne Hoonberg  
Roy van der Velde Mark Kleissen  
Tonny Bosch Gerard Groener  
Marjo Nieuwhuis Gijs Senger  
Thijs Zanderink Britt Blokhuis